Žena v knihách

Dveře Villy Pellé se zavřou už 26. března!

Milan Cais mě baví: baví mě jeho muzika, scény, co udělal pro Tata bojs, ráda poslouchám jeho hlas, když mluví. Baví mě jeho výtvarná díla. Baví mě, že si na nic nehraje. Je to sympaťák a ještě ke všemu sexy :) A teď se zase uklidníme: jeho poslední výstava se jmenuje Dveře dovnitř. Absolvovala jsem její prohlídku společně s autorem (a dalšími asi dvaceti lidmi, abychom si rozuměli ;)

Mila Cais - Dveře dovnitřJe to samozřejmě trochu jiný zážitek, když vám sám autor vypráví, jak to které dílo vzniklo a jaké pocity za ním stojí. Dobro a zlo, energie, které se v člověku perou, problémy, bezvýchodnost, nutnost volby, transformace... Mám pocit, že autor asi nebyl v době vzniku těchhle děl úplně v pohodě, což ale neznamená, že výstava je nutně depresivní nebo smutná. V každém asi zarezonuje něco jiného a každý si z ní taky něco jiného odnese (ty ptáky a létající kliky tam prosím vás nechte).

PS: Až se vynadíváte na všechny objekty, můžete si vlézt na půdu mezi "staré harampádí". Najdete tam mnoho zajímavého a možná i zavzpomínáte...

PPS: Poslední autorem komentovaná prohlídka proběhne 23.3. (rezervace nutná) a k ukončení výstavy je pak naplánován koncert Tata bojs v zahradě: 26.3. od 20 hodin. Koukala jsem na předpověď a možná ani nebude pršet! :)
Místo audia dnes video. Neplánovala jsem, že ho sem nakonec zavěsím, takže omluvte kvalitu.

 

Další foto:
Mila Cais - Dveře dovnitř
Zdroj: Vila Pellé

Mila Cais - Dveře dovnitř
Zdroj: Vila Pellé

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Přidat komentář